Terug naar Agenda

Herfstvakantie: Spelletjes en spoken in het museum

  • Lessen, stages en workshops
  • Toegankelijkheid
  • Andere
Op zoek naar een leuke activiteit voor de herfstvakantie? Bij ons is het alle dagen feest! Trek er samen op uit in het museum met onze interactieve spelparcours, of waag je aan onze Halloween-activiteit SOS Spoken in het BELvue’. Wat je ook kiest: vertier verzekerd voor groot en klein!

Spelparcours:
- Mimi & Momo (3−5 jaar)
Ga met Mimi & Momo op speurtocht! Zoek samen de verstopte voorwerpen leer spelenderwijs kleuren herkennen. Een zintuiglijke ervaring waarbij je – jawel – voor één keertje onze objecten wel mag aanraken.

- Ik ben de minister! (6−8 jaar)
Tijd om België te regeren! Kruip in de huid van een minister, voer je opdrachten uit en verzamel medailles. Een rollenspel waarin je alles ontdekt over België en zijn geschiedenis.

- Speelzak Marmaille&Co (6−12 jaar)
Ga samen met Mani de spin op pad! Dobbel, verzin verhalen en raad je een weg door het museum. Een interactieve gezinsactiviteit waar jong en oud plezier aan heeft.

- Ben jij onze superheld/​heldin? (8−12 jaar)
De Belgische superhelden hebben jouw hulp nodig! Zet je fantasie en stem in, ga de uitdagingen aan en verdien je eigen heldenmedaille.

- Op weg met Zeno (9−12 jaar)
Trek eropuit met Zeno de ontdekkingsreiziger! Kraak de geheime code en leer al spelend meer over België en zijn geschiedenis.